Strona główna » Szczegóły dot. rozpoczęcia obozu

Szczegóły dot. rozpoczęcia obozu

Drodzy Rodzice! :)

Jak co roku, na około dwa tygodnie przed rozpoczęciem każdego turnusu zostanie przesłany do Państwa mail zawierający wszystkie szczegóły i ważne informacje odnośnie całego obozu, wyjazdu oraz rozpoczęcia turnusu.

Maile zostają wysyłane na adres podany podczas rejestracji w Panelu Klienta do tych osób, które zapisały Campowicza na dany turnus. Dlatego tak ważne jest, żeby każdy indywidualnie zapisywał swoje dziecko na obóz. Wiąże się to też z tym, że osoba dokonująca rezerwacji staje się stroną w zawieranej Umowie na wyjazd dziecka na Kortowo Camp. Natomiast w przypadku chęci otrzymania faktury, brane są dane z Umowy (jednego z rodziców).

Z doświadczenia wiemy, że zdarza się niejednokrotnie, iż wiadomość nasza nie dociera bezpośrednio do Państwa skrzynki „odebrane”. Często okazuje się, że trafia ona do skrzynki SPAM / REKLAMY / OFERTY lub innej, typu „poczta niechciana”.

Uprzejmie prosimy na swojej skrzynce mailowej odznaczyć odpowiedni adres (z którego będą podczas obozu wysyłane wiadomości) jako pocztę chcianą dla obozu w:

Jest to na tyle ważne, ponieważ inaczej wszystkie inne maile, w tym również te wysyłane w trakcie trwania obozu z relacjami oraz zdjęciami, również nie będą trafiać do Państwa skrzynki odbiorczej.

Jeżeli mimo wysyłki (daty wysyłek podane są poniżej) nadal nie mogą Państwo zlokalizować wiadomości, być może trafiła do tzw. twardego SPAMu, do której można wejść tylko przez zaawansowane ustawienia danego serwera np. o2, wp, onet, gmail czy innej poczty – w tym również adresy mailowe na skrzynkach firmowych.

W takim przypadku prosimy wysłanie maila do nas na wskazany wyżej adres z informacją o ponowne przesłanie wiadomości. Dzięki nawiązanej korespondencji z naszym adresem, robiąc z naszej strony opcję „odpowiedz”, nasz adres powinien zostać zakwalifikowany jako poczta chciana i wiadomość powinna już trafić do podstawowej skrzynki odbiorczej. 


 
KARTY KWALIFIKACYJNE - dostępne są w zakładce Dokumenty i regulaminy (otwórz)


Szczegółowy program każdego z turnusów znajdą Państwo na naszej stronie www.aventuras.pl.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowegoIstnieje również możliwość umówienia się na indywidualne spotkanie na Kortowie.


Przejdź do strony głównej
© 2024 aventuras.pl | Wykonanie: IT CLASS - Wdrażanie i utrzymanie rozwiązań informatycznych
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu